Vienai didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje „Klaipėdos mėsinei“ 25-eri. Per tą ketvirtį amžiaus išaugome, sutvirtėjome. Tad šiuo metu gaminame daugiau kaip 200 pavadinimų virtų, šaltai ir karštai rūkytų, vytintų dešrų ir dešrelių bei kitų mėsos gaminių.
Šiuolaikiškame mėsos išpjaustymo ceche paruošiame šviežią ir šaldytą mėsą – jautieną, kiaulieną, vištieną, avieną ir kalakutieną.
Per porą dešimtmečių buvo daug pokyčių. Nekito tik mūsų veiklos sritis – šviežios mėsos ir mėsos produktų gamyba ir prekyba. 
Nemėgstame girtis – tegu kalba faktai. „Klaipėdos mėsinei“ už prekybą šviežia mėsa ir skerdena įteiktas Lietuvos metų eksportuotojo apdovanojimas.
Mūsų įmonė 1998-aisiais pirmoji Lietuvoje įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2001 mėsos ir mėsos gaminių gamybos bei prekybos srityje.
Po trejų metų „Klaipėdos mėsinė“ viena pirmųjų mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse gavo Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų atitikmenį, suteikiantį teisę eksportuoti produkciją į visas Europos šalis. Įmonė taip pat turi teisę gaminius eksportuoti į Rusiją.
2011 metais „Klaipėdos mėsinei“ suteiktas Tarptautinis saugios maisto produkcijos gamintojo sertifikatas IFS.
Prieš keletą metų mūsų įmonės gamybinės patalpos visiškai atnaujintos ir išplėstos iki 7 tūkstančių kvadratinių metrų. Naudojame tik pažangiausių pasaulyje gamintojų gamybos technologijas ir technologinę įrangą. Tai -- „Shroter“, „Vemag“, „Handman“, CFS, „Carnitech“, „Weber“, „Polyclip“ ir kitų kompanijų įrengimai.
Vien į technologinę  ir programinę įrangą per paskutinius aštuonerius metus investavome per 9 milijonus eurų.
Mes nesustojame ir praėjusių metų pabaigoje pradėjome eksploatuoti naują šiuolaikišką 1900 kvadratinių metrų robotizuotą logistikos centrą, kuriame sparčiai ir efektingai išskirstome įmonės gaminamų produktų srautus.
Bendradarbiaujame su didžiausiais prekybos tinklais Lietuvoje bei užsienyje, sugebame prisitaikyti prie užsakovų pageidavimų, pagaminti ne tik norimą gaminį, parinkti tinkamiausią pakavimo būdą. Užsakovui pageidaujant, galime sukurti ir pakuotės dizainą.
Esame moderni, lanksti, veržli ir didelę patirtį sukaupusi įmonė. Mes puoselėjame tradicijas ir kuriame naujoves!