Įsibėgėjant naujam krepšinio sezonui Kauno „Žalgirio“ partnerių gretas papildė vienas Lietuvos maisto pramonės lyderių – bendrovė „Klaipėdos mėsinė“.

Nuo 1927-ųjų tradicijas puoselėjantys Klaipėdos krašto mėsininkai tapo oficialiu tituluočiausios mūsų šalies krepšinio komandos rėmėjais. Sutartis pasirašyta 2016-2017 metų krepšinio sezonui.

„Kauno „Žalgiris“ yra visos Lietuvos komanda, esanti Eurolygos elite, turinti šiuolaikinę areną, besidžiaugianti didžiausiu lankomumu ir galinti pasigirti puikiu marketingu. Todėl dėl bendradarbiavimo sutarties pasirašymo mums nekilo jokių abejonių“, - komplimentų klubui negailėjo „Klaipėdos mėsinės“ atstovai.

Tapusi Kauno „Žalgirio“ rėmėja viena didžiausių mūsų šalies mėsos perdirbimo įmonių pristatys sparčiai populiarėjančią mėsos užkandžių liniją „Torrido“.

Pažymima, kad „Torrido“ prekės ženklas dera tiek su sveika mityba, tiek ir su sportu – daug sveikos mitybos pagrindą sudarančių baltymų bei įvairių mineralinių medžiagų turintys produktai tinka besilaikantiems dietos, sportuojantiems žmonėms, mat yra gaminami iš rinktinės mėsos ir naudojant tik natūralius prieskonius.

Be to, „Torrido“ linijos gaminiai yra idealūs pramogaujant, pavyzdžiui, žiūrint krepšinio rungtynes arenoje ar per televizorių.

„Klaipėdos mėsinė“ tikisi, kad šiemet prasidėjęs bendradarbiavimas su Kauno „Žalgiriu“ tęsis ne vienerius metus ir ateityje bus stiprinamas.