MISIJA, VIZIJA

MŪSŲ MISIJA - gaminti aukštos kokybės mėsos gaminius, puoselėjant senąsias tradicijas ir pagarbą savo klientui.
MŪSŲ VIZIJA - pelnyti pirkėjų pasitikėjimą ir tapti pagrindiniu ir patikimu partneriu savo klientams.

MŪSŲ VERTYBĖS

•     DĖMESYS  KLIENTUI - mes visada siekiame pateisinti klientų poreikius.
•   KOKYBĖ - atsakingumas kiekviename žingsnyje. Gaminame aukštos kokybės   mėsos  gaminius ir laikomės aukščiausių standartų.
•   PROFESIONALUMAS - esame profesionalai savo srityje. Darbuotojų kvalifikacija, žinios ir patirtis užtikrina išskirtinių ir aukštos kokybės mėsos produktų gamybą.
•     SĄŽININGUMAS - siekiame būti sąžiningi ir atsakingi darbuotojams, laikomės verslo etikos bendraudami su savo partneriais.
•   NOVATORIŠKUMAS - esame atviri naujovėms. Nuolat investuojame į naujas technologijas ir gausiname produktų asortimentą.

KOKYBĖS POLITIKA

MŪSŲ TIKSLAS:
•     Gaminti ir tiekti vartotojams saugius bei aukštos kokybės, jau pamėgtus ir naujai pristatytus produktus.
•     Išpildyti vartotojų ir klientų lūkesčius, jų reikalavimus. Suteikti galimybę skanauti naujus produktus.
STRATEGINIAI UŽDAVINIAI, VEIKLOS KRYPTYS:
•     Gaminamų produktų kokybę kontroliuoti ir užkirsti kelią neatitiktims visose produkto judėjimo stadijose - nuo žaliavos, galutinio produkto, iki vartotojo, kliento.
•     Nuolat tobulinti kokybės vadybos sistemą, IFS standarto atitikimą ir veiksmingumą.
•     Užtikrinti aukštos ir stabilios kokybės produktų gamybą bei paslaugų teikimą, laikytis standartizavimo principų.
•     Tobulinti technologijas, gamybos procesų vadybą, diegti technines naujoves, įrengimus.

INVESTICIJOS

Renovuota ir išplėsta gamybos bazė iki 7000 m2.
Įkurtas robotizuotas logistikos centras. Logistikos centras yra vieninteliame Lietuvos uoste, iš kurio galime lengvai pasiekti klientus visame pasaulyje.
Per paskutinius 10 metų į programinę ir tech-nologinę įrangą investavome – 8 mln Eur.

ĮMONĖS ISTORIJA

ĮKURTA - 1991 m.
Esame viena didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje, perėmusi 1927 m. Klaipėdos krašto mėsininkų patirtį ir senąsias mėsos gaminių gamybos tradicijas.
1998 m. pirmoji Lietuvoje įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2001 mėsos ir mėsos gaminių gamybos bei prekybos srityje. 2001 m. viena pirmųjų mėsos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse gavo Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų atitikmenį, suteikiantį teisę eksportuoti produkciją į visas Europos šalis. 2005 m. KLAIPĖDOS MĖSINEI už prekybą šviežia mėsa ir skerdena įteiktas Lie-tuvos metų eksportuotojo apdovanojimas. 2011 m. KLAIPĖDOS MĖSINEI suteiktas Tarptautinis saugios maisto pro-dukcijos gamintojo sertifikatas IFS. 2015 m. įmonei suteiktas HALAL sertifikatas.

EKSPORTAS

2016 – 2019 m KLAIPĖDOS MĖSINĖ dalyvavo projekte ENJOY IT'S FROM EUROPE, kurio dėka išplėtėme savo eksporto kryptis bei užmezgėme ryšius su potencialiais pirkėjais Irane, Alžyre ir JAV. 

PAJĖGUMAS

Moderniame išpjaustymo ceche išpjaustome 20 tonų mėsos per pamainą, šaldytuvuose galime saugoti iki 500 tonų žaliavos ir skerdenų. Gamybos padalinys pagamina iki 30 tonų įvairių mėsos gaminių per pamainą.

Naudojame tik pažangiausių pasaulyje gamintojų gamybos technologijas ir technologinę įrangą:
SHROTER, VEMAG, HANDMAN, CFS, CARNITECH, WEBER, MULTIVAC, POLYCLIP, ULMA, MAUTING , LAPIN.

PARAMA, SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

KLAIPĖDOS MĖSINĖ aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje ir nuolat remia Pagėgių savivaldybės kultūros centro organizuojamus renginius, vietinę bendruomenę.

Aktyviai bendradarbiauja su Tauragės teritorine darbo birža.

Esame įvertnti

Siekiame nuolat tobulėti ir pristatyti naujus, dar geresnius receptus savo klientams. Už savo pastangas esame įvertinti įvairiais apdovanojimais.