Svajonės g. 33
(Šilutės pl.79) Klaipėda.


tel. 8 46 390226
I-V 9.00-17.00
VI ir VII - Nedirba
Vilkos g. 2, Šilgalių k.
Pagėgių sav., Tauragės aps.


tel. 8 441 41145
I-IV 10.00-18.00
V 10.00-17.00
VI ir VII – Nedirba
Firminės „Klaipėdos mėsinės“ krautuvėlės
Ypatingą dėmesį savo produkcijos kokybei skiriančios „Klaipėdos mėsinės“ gaminius pamėgę Klaipėdos ir visos Vakarų Lietuvos gyventojai žino kelias vietas, kur tradicinių, ne vienerius metus perkamų, ir net visiškai naujų produktų jie gali įsigyti patraukliausiomis kainomis.

Tai – firminės „Klaipėdos mėsinės“ parduotuvės Klaipėdoje ir Pagėgių savivaldybės Šilgalių kaime, kur ir įsikūrusi ilgametės mūsų krašto mėsos gamybos tradicijas puoselėjančios įmonės gamykla.

Būtent firminėse „Klaipėdos mėsinės“ krautuvėlėse yra viskas, ko reikia ir kasdieniniam, ir šventiniam stalui. Jų vitrinos pasižymi kur kas didesniu asortimentu nei galite rasti įprastose didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėse.

Mėsos krautuvėlių darbuotojai jums pasiūlys plačiausią įmonės produkcijos gamą: nuo vytintų „Torrido“ linijos traškučių – iki rūkytos šoninės bei sūdytų lašinių, nuo pašteto – iki kepimui jau paruoštų šašlykų, nuo virtų dešrelių ir karšto rūkymo gaminių – iki šviežios paukštienos, jautienos bei kiaulienos.

Verta pažymėti, kad išskirtinis „Klaipėdos mėsinės" gaminių asortimentas firminėse krautuvėlėse visada yra pats šviežiausias. Čia nuolat vyksta vis naujos akcijos, kurių metų tam tikrų gaminių galima įsigyti su didele nuolaida. Be to, pirkėjams dažnai rengiamos įvairios degustacijos ir naujų produktų pristatymas.
Užeikite ten, kur Jus puikiai pažįsta, kur žino, ko Jūs norite, ką mėgstate, ir gali to pasiūlyti!