Troškinys su dešrelėmis

Jūs neįsivaizduojate, kiek daug valgių galima pagaminti iš dešrelių. Jas gaminanti Klaipėdos mėsinė taip pat. Tiesiog tai yra kiekvieno, stojusio prie puodo ir keptuvės, fantazijos vaisius Žinia, kad vasarą sukti galvą ką pasigaminti sunkoka. O ir fantazija skrajoja kažkur pievomis ar pamiškėmis. Klaipėdos mėsinė jums padės. Taigi karštai rūkytų dešrelių ir ryžių troškinys.

Jums reikės: 5 karštai rūkytų Klaipėdos mėsinės dešrelių, 150 gramų ryžių, apie poros stiklinių sultinio. Jei skubate, gali būti ir vanduo su ištirpintu sultinio kubeliu. Taip pat prireiks svogūno galvutės, vieno didelio pomidoro, poros skiltelių česnako, aliejaus, druskos, juodųjų maltų pipirų, aitriosios paprikos miltelių.

Dešreles supjaustykite nedideliais gabaliukais, dėkite į keptuvę ir apkepinkite. Paskrudintas išimkite ir atidėkite į šalį. Svogūną ir česnaką smulkiai sukapokite, mažais gabaliukais supjaustykite pomidorą. Į keptuvę, kur kepė dešrelės, sudėkite svogūną ir česnaką ir pakepinkite kol suminkštės. Kaip rašo receptuose, kol įgaus aukso spalvą Sukratykite į keptuvę supjaustytą pomidorą ir suberkite ryžius. Užpilkite sultiniu, pagardinkite prieskoniais. Uždenkite dangčiu ir sumažinę ugnį, lėtai troškinkite apie 20-25 minutes, kol ryžiai išvirs. Kai skysčio beveik nebeliks, sudėkite pakepintas karštai rūkytas dešreles. Sumaišykite viską ir keletą minučių dar patroškinkite. Jau žinote, ką pamiršote. Ogi įvairių žolelių -- juk vasara. Galima apibarstyti šviežiai pjaustyta kalendra ar petražolėmis , galima pripjaustyti svogūnų laiškų.

Patiekalas su žolelėmis atrodys daug gardžiau. O dabar ragaukite.

Data

20 Spalio 05

Kategorija

Receptai
Troškinys su dešrelėmis